O firmie

UTEC Logistics to międzynarodowa firma zajmująca się przewozem ładunków z oraz do krajów Europy, Azji i USA. Będąc obecną na rynku usług logistycznych przez 11 lat, firma nawiązała współpracę z przedsiębiorstwami oferującymi transport lotniczy, morski, kolejowy, a także z europejskimi oraz chińskimi producentami.
Jesteśmy członkami dużych stowarzyszeń, takich jak TIACA, FIATA, SUP itp. Posiadamy również status agenta w wielu międzynarodowych liniach lotniczych (Silkway Airlines, Quatar Airways, UIA itp.). Dostarczając ładunek, zapewniamy również odprawę celną. Oszczędza to koszty i czas naszych klientów.
Do dyspozycji naszych klientów posiadamy biura oraz magazyny w Ukrainie (Kijów), w Chinach (Szanghaj, Shenzhen), Hongkongu, USA (New Jersey), Polsce (Warszawa, Małaszewicze), Turcji (Stambuł). Lokalne biura pozwalają nam lepiej kontrolować procesy organizacji transportu międzynarodowego oraz współpracować bezpośrednio z dostawcami i przewoźnikami. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za Twój ładunek na wszystkich etapach jego dostawy!

Świadcząc usługi transportu międzynarodowego, przeprowadzamy wielostopniowy proces opracowania trasy, która będzie optymalną dla Twojej dostawy (koszt, długość, bezpieczeństwo). Na podstawie tego jesteśmy w stanie zaproponować indywidualną wycenę.

UTEC Logistics oferuje transport:

lotniczy

kolejowy

morski

Jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom  elastyczny zestaw dodatkowych usług dla międzynarodowego transportu towarów do / z Polski i innych krajów. Nasza firma realizuje zarówno przesyłki pełne (indywidualne),  jak i przesyłki konsolidowane. Kontrolujemy dostawę, kupujemy towary, negocjujemy z dostawcami, monitorujemy rynek pod kątem korzystnych ofert, zapewniamy magazynowanie i wiele więcej.

Wszystko to pozwala nam szukać nowych i sprawdzonych dostawców oraz zapewniać kompleksowe usługi w zakresie dostawy ładunków na całym świecie. Oferowane przez nas usługi zapewniają redukcję kosztów związanych z transportem oraz pomagają uniknąć nieuczciwych producentów i nierzetelnych dostawców.

MISJA

Naszą misją jest aktywne wspieranie klientów i partnerów, tak aby mogli skupić się na swojej działalności biznesowej. Dysponując wiedzą oraz doświadczeniem oferujemy innowacyjne rozwiązania logistyczne dla Państwa firmy, co przede wszystkim pomaga oszczędzić czas i koszty.

NASZE WARTOŚCI

Orientacja na klienta

Dążymy do budowania długoterminowych relacji z klientami i partnerami. Dbamy o naszych klientach w celu zaspokojenia ich potrzeb.

Profesjonalizm

Pracujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dzięki doświadczeniu i wiedzę naszych fachowców jesteśmy w stanie zaoferować elastyczne podejście do zamówień i potrzeb klientów.

Innowacje

Stale się uczymy, eksperymentujemy i rozwijamy, aby zapewnić naszym klientom tylko nowoczesną obsługę wysokiej jakości.

Determinacja

Stawiamy wysokie cele i aktywnie pracujemy nad ich osiągnięciem w jasno określonych terminach.

Praca zespołowa

Jesteśmy jednym zespołem, który pracuje nad osiągnięciem wspólnego celu. Każdy pracownik jest ważną częścią naszego teamu.