Spedycja kolejowa

UTEC-L_картинка_зд_доставка

Szukasz optymalnego rozwiązania na szybką i tanią dostawę towarów z Chin do Polski lub innego kraju? Zwróć uwagę na transport kolejowy od UTEC Logistics. Międzynarodowy transport kolejowy to połączenie rozsądnych kosztów z szybkim transportem: jest tańszy niż dostawa lotnicza oraz szybszy w porównaniu do transportu morskiego. Czas oczekiwania dostawy towarów drogą kolejową wynosi już T/T 13-16 dni! Transport kolejowy doskonale się nadaje do przewozu materiałów budowlanych, tekstyliów, elektroniki, mebli itp.

Bogate doświadczenie specjalistów oraz opracowane procesy logistyczne sprawiają, że UTEC Logistics jest jednym z liderów w międzynarodowych dostawach w Polsce. Organizujemy wysyłki kontenerów pełnych (FLC) lub drobnicą (LCL), w zależności od wielkości ładunku klienta. Gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności, a także udzielamy kompleksowych porad we wszystkich kwestiach związanych z usługami transportu ładunków.

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Szybkość transportu kolejowego

Międzynarodowa kolej łączy różne części świata, umożliwiając transport towarów na spore odległości, jest to niezawodny środek transportu dla materiałów budowlanych, mebli, AGD i wielu innych towarów. UTEC Logistics zapewnia cotygodniowy transport kolejowy z Chin do Polski i innych krajów, wykorzystując optymalne trasy dla szybkiej realizacji dostawy kontenerów za pomocą drogi kolejowej. Wieloletnie doświadczenie uczyniło nas jednym z liderów w branży transportu kolejowego: gwarantujemy bezpieczeństwo każdego zamówienia i korzystne warunki współpracy dla wszystkich klientów.Transport kolejowy jest uważany za złoty środek wśród popularnych metod dostawy, i to całkiem nie przypadkiem: jest tańszy niż transport lotniczy, szybszy niż transport morski, oraz bardziej bezpieczny niż przewóz samochodem.

Ponadto szereg towarów dostępny do przewozu transportem kolejowy jest dość duży. Jeśli chcesz zamówić międzynarodową dostawę kolejową z Chin do Polski lub innego kraju, to skorzystaj z naszej oferty. Taka dostawa zyskuje dużą popularność ze względu na efektywność: duży volumen obrotu ładunków w połączeniu ze stosunkowo niskim zużyciem energii elektrycznej. W takim przypadku oszczędzają nie tylko firmy transportowe, ale także ich klienci.

Transport kolejowy od UTEC Logistics

Zamawiając transport kolejowy w naszej firmie, otrzymujesz tylko najlepszą obsługę zgodną ze wszystkimi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Plombujemy kontenery, gwarantując ich nienaruszalność podczas przewozu, a także monitorujemy ruch pociągu z ładunkiem w czasie rzeczywistym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić:

  • szybki czas dostawy – T/T 13-16 dni;
  • cotygodniowe wysyłki z Chin;
  • odprawę celną towarów;
  • opracowanie optymalnej trasy transportu kolejowego według najkorzystniejszych stawek dla klienta.

Również warto wspomnieć o sposobach organizacji transportu kontenerów z UTEC Logistics: używamy kontenery 20ft oraz 40ft.

UTEC Logistics oferuje niestandardowe rozwiązania dla klientów, w zależności od rodzaju ich ładunku. Są to przesyłki pełne (pełny ładunek kontenerowy lub FCL) – w przypadku towarów wielkogabarytowych kontener jest wynajmowany na zasadzie „jeden nadawca – jeden odbiorca”. W przypadku małych przesyłek oferujemy ładunki skonsolidowane (mniejszy kontener lub LCL). W takim przypadku w kontenerze są kilka różnych przesyłek, które mogą mieć kilku nadawców i odbiorców. Transport kolejowy odbywa się według jednego dokumentu przewozowego (z reguły – list przewozowy spedytora).

Transport kolejowy dla przewozu kontenerów jest wygodnym i szybkim rozwiązaniem. Zamknięte kontenery można łatwo transportować przy użyciu profesjonalnego sprzętu, przy minimalnym ryzyku uszkodzenia podczas załadunku i rozładunku. Możemy szybko zorganizować i wysłać towar pociągiem, dzięki czemu otrzymasz przesyłkę w ciągu miesiąca.

Transport kolejowy jest cały czas rozwijającym się środkiem transportu. UTEC Logistics jest wiodącym graczem w tej branże, dlatego może zapewnić korzystne warunki, elastyczne taryfy oraz odpowiedzialne podejście do organizacji trasy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat usług spedycji kolejowej. Cenimy naszych klientów!