Spedycja morska z Chin

UTEC-L_картинка_морская_перевозка_из_китая

Chcesz dostarczyć towary z Chin do Polski, a jednocześnie znacznie zaoszczędzić na transporcie? Skorzystaj z usługi frachtu morskiego z Chin od UTEC Logistics. Jest to popularna opcja dostarczania małych i dużych ładunków w atrakcyjnej cenie. Już teraz skontaktuj się z nami i sprawdź nasze korzystne warunki transportu morskiego!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Spedycja morska Z Chin: tanio i bezpiecznie

Już wiele lat transport morski łączył kraje i kontynenty, wzdłuż których kursuje wielka ilość statków. Taka metoda dostawy pozostaje aktualnej do dziś, pozwala na przewóz nielicznej ilości towarów na duże odległości. UTEC Logistics zapewnia nowoczesne usługi logistyczne dla wysyłki z Chin. Nasze usługi to połączenie niezawodności, elastycznych warunków, rozsądnych cen oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Chiny to największa na świecie platforma handlowa, na której można kupić dosłownie wszystko. Wysyłka drogą morską z Chin jest rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zminimalizować koszty transportu lub planują zrealizować naprawdę duże zamówienie. Musisz tylko zostawić zapytanie na naszej stronie internetowej lub zadzwonić telefonicznie, a my zajmiemy się resztą! Pracujemy dla klienta, ponieważ dążymy do ustanowienia długofalowej współpracy!

Dlaczego warto zamówić transport morski z Chin?

Z Chin codziennie odpływa wiele statków z wszelkiego rodzaju towarami. Taka wysyłka z Chin ma wiele zalet:

  • Niski koszt transportu sprawia, że ​​statek jest najtańszy wśród popularnych metod transportu;
  • Mocowanie ładunku za pomocą kabli i brak przeszkód na drodze zapewnia bezpieczeństwo ładunku;
  • Morze nie ma ograniczeń, więc towary nie utkną podczas dostawy.

Jedyną wadą frachtu morskiego jest czas oczekiwania, ale UTEC Logistics zrealizuje Twoje zamówienie już w terminie od 35 dni (T/T 35-42 dni). Dlatego jeśli planujesz skorzystać z usługi transportu morskiego z Chin, skontaktuj się z nami!

Korzyści spedycji morskiej z Chin

Sekret naszego profesjonalizmu tkwi połączeniu wieloletniego doświadczenia z ciągłym dążeniem do doskonałości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i oferujemy racjonalne rozwiązania w zakresie logistyki transportu i magazynowania:

  • Wybierzemy dostawcę z najlepszą ceną za towary;
  • Pomożemy w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji do odprawy celnej;
  • Zaproponujemy najkrótszą trasę;
  • Sprawdzimy stan towary przed załadunkiem do transportu morskiego z Chin;
  • Dostarczymy towary do magazynu klienta.

UTEC Logistics oferuje transport kontenerowy z Chin:

  • Pełny załadunek kontenera lub FCL: kontener jest do pełnej dyspozycji jednego klienta, czyli dostawa zgodnie ze schematem „jeden nadawca – jeden odbiorca”. Oddzielny pojemnik daje swobodę pozbywania się jego wypełnienia; nie jesteś uzależniony od innych klientów.
  • Konsolidowanie przesyłek lub LCL: kontener jest wypełniony towarami różnych klientów (mogą mieć różnych nadawców i odbiorców) i transportowany zgodnie z jednym dokumentem przewozowym, najczęściej jest to list przewozowy spedytora. Jeśli zamówienie klienta nie zajmuje całego kontenera, może zaoszczędzić na wysyłce drogą morską z Chin, dzieląc miejsce z innymi klientami.

Nasza firma stara się pomóc polskim przedsiębiorcom w rozwoju ich działalności. Jesteśmy zainteresowani dobrobytem naszych klientów, koncentrujemy się na długoterminowych relacjach partnerstwach. Dlatego wszystkie operacje związane zarówno z frachtem morskim z Chin, jak i innymi zadaniami logistycznymi wykonujemy szybko i sprawnie.