Dostawa towarów z Chin do Polski

UTEC-L_картинка_доставка_товарів_з_китаю

Rynek Chin cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców, ponieważ krajowy nabywca chętnie kupuje niedrogą chińską elektronikę, odzież oraz sprzęt AGD. Dlatego powstaje pytanie: jak przeprowadzić dostawę towarów z Chin na korzystnych warunkach? Międzynarodowa firma logistyczna UTEC Logistics oferuje usługi w tym obszarze. Nasi eksperci opracują szybką i optymalną trasę, która pozwoli klientowi zaoszczędzić koszty oraz otrzymać zamówiony towar w terminie.

Dostarczamy z Chin w następujący sposób:
• spedycja lotnicza;
• spedycja kolejowa;
• spedycja morska.

Klient musi tylko skontaktować się z nami w celu podani wytycznych, a my już zajmiemy się resztą! Cenimy zarówno stałych, jak i nowych klientów oraz zapewniamy wysokie standardy dostawy i obsługi!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Recenzje klientów


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/utec.com.pl/public_html/wp-content/themes/utec/inc/template-functions.php on line 681

Proces organizacji dostawy z Chin

Dzisiejsze Chiny są prawdziwym gigantem na światowym rynku przemysłowym oraz handlowym. Towary, które są produkowane tam, są popularne na całym świecie ze względu na ich niski koszt oraz szeroki asortyment. Rynek polski nie jest wyjątkiem, ponieważ niedrogie chińskie towary są bardzo popularne wśród naszych konsumentów. Dlatego przy zorganizowaniu stabilnego łańcuchu dostaw z Chin do Polski można szybko rozwinąć sprzedaż detaliczną lub hurtową. W tym celu skontaktuj się z UTEC Logistics. Stale doskonalimy nasze procesy logistyczne, które pomagają znaleźć optymalny sposób na dostarczenie ładunków.

Od wielu lat nasza firma dostarcza towary z Chin, koncentrując się przede wszystkim na potrzebach klienta. Ważne dla nas jest, aby współpraca przyniosła wspólne korzyści! Posiadanie umów z liniami lotniczymi oraz przedstawicielstwa w chińskich miastach (Shanghai, Shenzhen) gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług!

Korzyści dostaw z Chin przez UTEC logistics

Obecnie dostawa towarów z Chin jest bardzo popularna, ponieważ chińskie towary słynną z atrakcyjnych cen. Wśród wielu ofert można znaleźć produkty wysokiej jakości, które przyniosą przedsiębiorcy duży zysk podczas ich sprzedaży hurtowej lub detalicznej.

Wśród innych zalet zakupu chińskich towarów można wymienić:
• wysoki asortyment unikalnych produktów;
• unikalność i nowoczesność;
• rozwinięta sieć transportowa do dostarczania towarów z Chin;
• duża liczba platform handlowych — sklepy, aukcje itp.

UTEC Logistics: dostawa express z Chin

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z Chinami pozwala naszym ekspertom proponować optymalne rozwiązania dla dostawy ładunków. Dbamy o naszych klientach — spełniając ich oczekiwania!

Ładunki z Chin dostarczamy na kilka sposobów:
• transport lotniczy;
• transport morski;
• transport kolejowy.

Zadzwoń do nas i nasi konsultanci szczegółowo opowiedzą o naszych usługach oraz doradzą, który sposób dostarczenia towarów z Chin jest optymalnym dla Ciebie!

Jesteśmy dumni z poziomu naszych procesów logistycznych, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować następujące usługi:
• pomoc w przygotowaniu dokumentacji zgodnie ze wszystkimi zasadami, a także w odprawie celnej;
• kontrola i przepakowanie ładunku, sprawdzanie stanu, wysłanie do klienta raportu wraz ze zdjęciami i wideo;
• obliczenie kosztów dostawy ładunków z Chin;
• opracowanie szczegółowej i przemyślanej trasy przy użyciu nowoczesnych metod logistycznych;
• bezpłatne przechowywanie towarów na naszym magazynie w Chinach oraz w Polsce.

Dzięki obecności w większych chińskich miastach UTEC Logistics jest w stanie zaproponować dostawy towarów za pomocą różnych środków transportu. Klient musi tylko zadzwonić lub wysłać zapytanie przez naszą stronę internatową, a my już zajmiemy się resztą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o czas oraz budżet klienta, ponieważ cenimy naszą reputację i staramy się doskonalić jakość naszych usług.