Magazynowanie przez UTEC Logistics

UTEC-L_Складські_послуги

Międzynarodowa firma UTEC Logistics wyposażyła swoje magazyny w taki sposób, aby umożliwić organizację magazynowania ładunków drobnicowych i ponadgabarytowych.

Nasze magazyny znajdują się w Polsce, USA, Chinach oraz na Ukrainie, co pozwala nam obsługiwać wszystkie ważne kierunki światowych szlaków handlowych. Wykwalifikowany personel odpowiedzialnie przeprowadzi wszystkie procedury magazynowe, po których Twój ładunek będzie gotowy do przewozu.

Usługi obowiązkowe i dodatkowe podczas przechowywania:

1. konsolidacja i przechowywanie;
2. pakowanie lub przepakowywanie;
3. ważenie, kontrola i raportowanie do klienta;
4. oznakowanie ładunków;
5. odbiór i wysyłka bez umieszczenia w miejscu przechowywania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłania zapytania przez nasz formularz kontaktowy. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji na temat przechowywania przesyłek!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki dostaw

Magazynowanie przez UTEC Logistics

Międzynarodowa firma UTEC Logistics od ponad kilku lat przewozie ładunki małe i ponadgabarytowe na całym świecie. Dzięki dobrze doświadczonemu zespołowi i ścisłemu przestrzeganiu naszych zasad, orientacji na klienta, a także chęci rozwoju rodzimego biznesu osiągnęliśmy wysokie wyniki rozpoznawane przez klientów.

Jednym z elementów naszego sukcesu jest zintegrowane podejście do realizacji zamówień. Nie tylko wykonujemy wszystkie niezbędne procedury związane z organizacją transportu, ale także oferujemy szeroki wybór usług dodatkowych:

● konsolidacja towarów;
● poszukiwanie dostawców i negocjacje z nimi;
● sprawdzanie i przepakowywanie towarów i wiele więcej.

Warto podkreślić o możliwości przechowywania ładunków na terenie naszych obiektów magazynowych, które znajdują się w Polsce, Chinach, Hongkongu, USA oraz na Ukrainie. Usługa magazynowania od UTEC Logistics ma wielu zalet.

Sprawdzenie stanu ładunków

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo powierzonego nam zamówienia. Po przybyciu ładunków do magazynów UTEC Logistics oraz ich przejściu do etapu oczekiwania na następny załadunek, z pewnością sprawdzimy opakowanie towaru oraz wyślemy raport do klienta. Jeśli okaże się, że towar jest uszkodzony, skontaktuj się z klientem w celu uzyskania dalszych instrukcji. W razie potrzeby świadczymy dodatkowe usługi w zakresie przepakowywania towarów, a także przeprowadzamy ważenie i kompleksową kontrolę stanu.

Szczegółowa weryfikacja produktu obejmuje:
• kontrola uszkodzeń opakowania po przybyciu na teren naszego magazynu;
• badanie stanu ładunku i jego szczegółów;
• dostarczenie szczegółowego raportu ze zdjęciami i wideo;
• Powiadomienie klienta i dostawcy w przypadku wady lub rozbieżności z deklarowanym sprzętem.

Konsolidacja i przechowywanie ładunków

Przed transportem przygotowujemy ładunki do wysyłki zgodnie z życzeniem klienta: w wybranych magazynach zmieniamy opakowanie towaru, sprawdzamy, raportujemy do klienta itp. Jeśli zamówienie nie może zostać wysłany od razu, towar jest przechowywany na magazynie, gdzie czeka na swoją kolej.

Jeśli klient oczekuje kilku różnych ładunków z jednego kraju, możemy zorganizować konsolidację ładunków — odbiór i jednorazowy transport wszystkich jego zamówień w jednym kontenerze. Ze względu na niski koszt ta usługa pozwoli zaoszczędzić koszty klienta.

Przepakowywanie i oznakowanie ładunków

Magazynowanie jest ważnym etapem w procesie dostawy ładunków, ponieważ pozwala to mieć czas na sprawdzenie przesyłek, dostosowanie ich do odpowiednich wymagań technicznych, zaoszczędzić koszty przy przesyłkach skonsolidowanych. Często podczas przewozu, szczególnie na długiej trasie, opakowanie towaru może ulegać uszkodzeniom, dlatego czasami konieczne jest przepakowanie towaru, a także ich oznakowanie. W zależności od warunków dostawy oraz życzeń klienta możemy zaoferować różne opcje magazynowania.

Również możemy zagwarantować, że dzięki naszym usługom magazynowym Twoje zamówienie będzie w pełni zabezpieczone i przygotowane do wysyłki. Jeśli chcesz zorganizować nieprzerwaną i szybką dostawę towarów oraz wykluczyć możliwość otrzymywania wadliwych przesyłek, to skontaktuj się z nami!

Dostarczamy przesyłki za pomocą różnych dostępnych metod przewozu:
• transport lotniczy: jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób realizowania dostaw, który najlepiej nadaje się na dostarczanie niedużych ładunków;
• transport kolejowy: optymalne połączenie wysokiego stopnia niezawodności z umiarkowaną prędkością i z niskimi kosztami;
• transport drogowy: idealne rozwiązanie dla dostaw na krótkie odległości.
• transport morski: najtańszy i stosunkowo bezpieczny sposób przewozu przesyłek.

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione rzecz, warto podkreślić, że usługi magazynowania od UTEC Logistics to są usługi o wysokiej jakości. Jeśli masz pytania dotyczące przechowywania, pakowania towarów lub usług dodatkowych, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji na temat naszych działań i możliwości. UTEC Logistics znajduje indywidualne podejście do każdego klienta!