Spedycja lotnicza z Chin do Polski

UTEC-L_авідоставка_китай_україна-3

Obecnie rynek Chin oferuje nieograniczony wybór towarów: od nowoczesnej elektroniki po aktualne kolekcje odzieży. Jak szybko oraz bez kłopotów otrzymać zamówione towary? Już podpowiadamy, trzeba wybrać właściwą metodę przewozu. Coraz więcej klientów wybiera dostawę lotniczą z Chin, ponieważ jest to najszybszy i najnowocześniejszy sposób na dostarczenie w ciągu nawet do 3 dni (dla porównania: spedycja morska T/T 35 – 42 dni). UTEC Logistics organizuje dostawy z Chin, oferując klientom nawet do 5 lotów tygodniowo!

UTEC Logistics może się pochwalić  podpisanami kontraktami z wiodącymi liniami lotniczymi, co pozwala opracować najkrótszą i najbardziej opłacalną trasę oraz zaoferować najlepszą taryfę dla Twoich dostaw. Niezawodność i bezpieczeństwo to są główne zasady, według których nasza firma zapewnia dostawę lotniczą z Chin!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Recenzje klientów


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/utec.com.pl/public_html/wp-content/themes/utec/inc/template-functions.php on line 681

Profesjonalna obsługa transportu lotniczego z Chin do Polski

Chińskie towary są popularne na całym świecie ze względu na niskie ceny, ogromny asortyment oraz wyjątkowe oferty. Istnieje kilka sposobów dostarczania ładunków z Chin, ale najbezpieczniejszym i najszybszym jest fracht lotniczy. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którze dobrze wiedzą, w jaki sposób opóźnienie dostawy nawet o jeden dzień może wpłynąć na rozwój biznesu.  Dlatego dostawa lotnicza jest skierowana do osób ceniących swój czas!

Warunki organizacji transportu lotniczego z Chin do Polski

Za 11 lat swojej obecności na rynku, firma UTEC Logistics nawiązała stałą współpracę z największymi firmami transportu lotniczego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować szybką i bezpieczną dostawę lotniczą z Chin i innych krajów świata.

Warto również podkreślić, że wysoki poziom doświadczenia naszych specjalistów w organizacji procesów logistycznych oraz ich fachowa wiedza pozwalają nam znaleźć najszybszy sposób i wybrać najkorzystniejszą taryfę dla dostawy Twoich ładunków!

Zalety transportu lotniczego z Chin do Polski

Dostawa lotnicza z Chin jest coraz popularniejsza — są do tego dość konkretne powody:
• czas dostawy z Chiny do Polski: samolot jest niezwykle szybkim środkiem transportu, a loty odbywają się najkrótszą trasą. Twoje zamówienie dotrze za kilka dni, a jeżeli chcesz skrócić czas oczekiwania, to zawsze możesz skorzystać z dostawy w trybie express!
• niezawodność i bezpieczeństwo: dostawa lotnicza minimalizuje ryzyko uszkodzenia ładunku, gdyż na lotniskach są wymagane podwyższone warunki dostarczania towarów.
• częstotliwość lotów: duże firmy oraz przedsiębiorstwa ceniące swój czas, często korzystają z danej opcji dostawy, ponieważ loty odbywają systematycznie;
• dostawa bez granic: transport lotniczy umożliwia dostarczanie towarów z Chin oraz odległych punktów na całym świecie, które nie są zawsze dostępne dla innych środków transportu.

UTEC Logistics — szeroki spektr usług

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z transportem lotniczym z Chin: przechowywanie, bezpieczeństwo itp. Otrzymasz zamówiony towar w całości niezależnie od tego, czy jest to standardowa czy ekspresowa dostawa lotnicza z Chin.
Nasze usługi:

  • inspekcja ładunku po przybyciu do naszego magazynu;
  • wysłanie raportu o stanie ładunku wraz ze zdjęciami i wideo;
  • przechowywanie ładunków na terenie naszego magazynu;
  • pomoc w przygotowaniu całej niezbędnej dokumentacji do odprawy lotniczej z Chin;
  • dodatkowe zapakowanie zamówienia przed wysłaniem;
  • usługi pośrednictwa celnego;
  • lokalna dostawa towarów w Polsce.

Jako lider w dostarczaniu towarów za pomocą transportu lotniczego z Chin, UTEC Logistics stale podnosi poziom obsługi oraz poziom procesów logistycznych. W tym czasie udało się nam zdobyć reputację niezawodnego partnera i odpowiedzialnego organizatora transportu. Oferujemy korzystne warunki, elastyczne ceny i pełen zakres dodatkowych usług związanych z transportem i odprawą towarów.