Dostawy międzynarodowe

alt

Transport zaciera granicę między krajami – dziś bardzo łatwo jest uzyskać potrzebny towar z innego kraju. Najważniejszym w tym jest znalezienie odpowiedniego przewoźnika, który zorganizuje szybką dostawę na najlepszym poziomie. UTEC Logistics oferuje międzynarodowy transport, optymizowane procesy logistyczne oraz doświadczenie naszych ekspertów. Nasz zasięg obejmuje Chiny, USA, kraje europejskie, a metody dostawy obejmują samoloty, statki, pociągi i samochody. Zwracając się do nas, możesz być pewien wysokiej jakości usług oraz indywidualnego podejścia do Twojej sprawy.

Dlatego jeśli chcesz dostarczyć małe lub duże ładunki do Polski, skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Oto niektóre zalety współpracy z nami:

 • towary zostaną dostarczone szybko na najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach;
 • ładunek zostanie sprawdzony pod kątem stanem i zgodności z zamówieniem;
 • możesz śledzić lokalizację ładunku za pomocą systemu monitorowania.

Pracujemy nad tym, aby klient był zadowolony i mógł rozwijać swój biznes! Warto współpracować z nami!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Międzynarodowa dostawa logistyczna

Taki wieloetapowy proces jak dostawa międzynarodowa wymaga profesjonalnego podejścia oraz starannej pracy: każdy etap musi być dokładnie zmonitorowany, aby klient szybko otrzymał przesyłkę, a koszt transportu był dla niego korzystny. Firma logistyczna UTEC Logistics świadczy usługi międzynarodowego transportu ładunków na wysokim poziomie, dostarczając towary do Polski ze wszystkich krajów świata. Nasze biura znajdują się w Hongkongu, New Jersey, Shanghaj, Shenzhen, Warszawie.

Naszym celem jest rozwój biznesu klienta za pomocą naszych usług logistycznych. Przez lata aktywnej pracy wpłynęliśmy na rozwoju więcej niż jednego przedsiębiorstwa, zapewniając nieprzerwane dostawy różnych towarów. Ponadto firma zwraca uwagę na indywidualne podejście do każdego klienta. Współpraca z nami jest sukcesywna i przyjemna!

Dostawy międzynarodowe: cele i korzyści

W warunkach stale rosnącego globalizmu, transport logistyczny stał powszechnym zjawiskiem: teraz nie jest zaskoczeniem, aby ktokolwiek zamówił partię najnowszej elektroniki z innego kraju. W czasach dzisiejszych powstaje inne pytanie: gdzie znaleźć pośrednika, który dostarczy szybko, sprawnie i niedrogo? Pomogą Ci w tym eksperci z UTEC Logistics. Jako firma logistyczna organizujemy spedycję międzynarodową zgodnie z zasadami wysokiego profesjonalizmu.

Oferujemy:

 • uzgodnienie wszystkich szczegółów zamówienia z odbiorcą, z uwzględnieniem wszystkich jego życzeń;
 • ciągłe pracujemy nad optymizacją tras, uwzględniamy wszystkie czynniki ryzyka;
 • szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań, aby zaoszczędzić koszty klienta oraz nasze koszty;
 • organizacja dostawy ładunku, śledzenie i kontrola przesyłki na całej trasie;
 • dostawa towaru do klienta po przybyciu do Polski.

To tylko krótki opis procesu organizacji dostaw międzynarodowych. Istnieje wiele czynników ryzyka i okoliczności, które musi wziąć pod uwagę profesjonalny specjalista ds. logistyki. Osiągnęliśmy znaczny sukces w branże logistycznej!

Dostawy międzynarodowa z UTEC Logistics

Nasza długoletnia praca w zakresie międzynarodowego transportu jest potwierdzeniem tego, że ​​indywidualne podejście do każdego zamówienia, ścisła współpraca z klientem oraz sumienność w rozwoju procesów logistycznych pomagają nie tylko osiągnąć najlepsze wyniki, ale także stworzyć pozytywną opinie wśród klientów. Oferujemy następujące rodzaje transportu:

 • transport lotniczy: najszybszy i najdroższy rodzaj dostawy, odpowiedni dla tych, którzy cenią swój czas;
 • transport morski: najtańszy, ale nie najszybszy środek transportu;
 • transport kolejowy: wygodny i niezawodny sposób dostawy międzynarodowej o umiarkowanym czasie oczekiwania;
 • transport samochodowy: optymalne połączenie kosztów i prędkości transportu.

Warto podkreślić, że zajmujemy się również transportem multimodalnym – dostawą towarów zgodnie z jednym dokumentem, ale za pomocą kilku rodzajów transportu. W ten sposób zwiększamy „elastyczność” naszych tras logistycznych, opracowując najbardziej optymalny wariant międzynarodowej ekspresowej dostawy.

Ponadto UTEC Logistics udziela wszystkie informacje dotyczące Twojego ładunku: od jego lokalizacji do statusu. Dzięki temu klient, który skorzystał z naszych, może być pewien, że towar dotrze w idealnym stanie.