Cargo do Polski

UTEC-L_картинка_карго_доставка

Za pomocą cargo łatwo jest zorganizować stabilne dostawy. Dobrze wiemy, że każdy przedsiębiorca jest zainteresowany obniżeniem kosztów oraz oszczędzeniem czasu. W takim przypadku cargo z Chin do Polski będzie idealnym rozwiązaniem ze względu na jego niski koszt oraz krótką procedurę przetwarzania dokumentów. Klient musi jedynie podać wagę i wymiary towaru, a firma transportowa zajmie się resztą.

UTEC Logistics pomoże w organizacji dostaw ładunków z Europy, Chin, USA i innych krajów. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych ekspertów gwarantują organizacje dostawy na najwyższym poziomie!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki dostaw

Cargo Chiny - Polska

UTEC Logistics to nie tylko firma transportowa! My również oferujemy wszystkim zainteresowanym współpracą pomoc w rozwoju biznesu. Jeśli przeszkadza Ci bariera językowa lub masz niewielkie doświadczenie w komunikacji z dostawcami z Chin, pomożemy:

 • znajdź najlepsze oferty na rynku;
 • negocjować z dostawcami i producentami;
 • zamówimy próbki towarów;
 • skonsultujemy w zakresie zasad płatności;
 • zamówimy interesujące towary.

Z naszą pomocą szybko zorganizujesz dostawę w kierunkach Chiny-Polska, USA-Polska oraz inne.

UTEC Logistics — dostawy cargo

Nasza firma działa na rynku logistycznym od wielu lat i zyskała reputację odpowiedzialnego przewoźnika. Dostarczamy ładunki z Europy, USA, Chin i innych krajów. Nasza firma jest zainteresowana rozwojem swoich klientów!

Dostawy organizujemy za pomocą:

 • transportu lotniczego: najszybsza metoda transportu;
 • transportu kolejowego: optymalna cena oraz wygodne warunki;
 • transportu morskiego: najtańsza metoda transportu.

Również oferujemy:

 • pomoc w dobraniu odpowiednich usług;
 • szczegółowe obliczenie kosztu usług;
 • opracowanie optymalnie trasy dostawy ładunku;
 • kontrola przesyłek na wszystkich etapach transportu;
 • formalności i odprawa celna ładunków;
 • usługi magazynowania.

Istnieje cała gama dodatkowych usług, które są oferowane klientowi w zależności od jego potrzeb:

 • sprawdzenie stanu ładunku, raportowanie do klienta wraz z wysłaniem zdjęć i wideo;
 • dostawa zamówienia do lokalizacji klienta.

Oferujemy wysyłkę pełnego kontenera (FCL) oraz skonsolidowanego (LCL). Pierwsza opcja oparta o obecność jednego nadawcy i jednego odbiorcy. Druga opcja obejmuje konsolidację towarów od kilku klientów i dostawę do kilku odbiorców zgodnie z jednym dokumentem przewozowym. Taki transport ładunków znacznie obniży koszty wysyłki.

Klient może monitorować stan dostawy ładunku, a także konsultować się z naszym zespołem w sprawie wszelkich problemów związanych z jego zamówieniem. W przypadku opóźnienia umieścimy towar w naszych własnych magazynach całkowicie bezpłatnie.

Zawarta z nami umowa zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad współpracy, taryf oraz warunków dostawy ładunku do Polski.

Rozwój Twojego biznesu wraz UTEC Logistics

Stabilny proces dostaw popularnych towarów z zagranicy pozwala na rozwój Twojego biznesu. Między innymi międzynarodowa firma UTEC Logistics realizuje dostawę ładunków z największych rynków świata, takich jak USA, Chiny, Europa, Turcja. Cargo jest komercyjnym rodzajem ładunku, który jest rejestrowany zgodnie z uproszczoną procedurą, a w dokumentach wskazana jest tylko waga i wymiary. W takim przypadku klient jest zwolniony z konieczności zawracania sobie głowy certyfikatami i innymi formalnościami. Warto podkreślić, że za pomocą cargo można przewozić wyłącznie określone przez prawo towary.

Jedną z głównych zalet takiego transportu jest jego raczej niski koszt. Jest to niezwykle korzystne, gdyż przedsiębiorca chce organizować dostawy niektórych towarów na bieżąco. Trzeba wybrać wykwalifikowanych ekspertów, którzy pomogą kompleksowo zorganizować transport.

Przedstawicielstwa UTEC Logistics w innych krajach

 UTEC Logistics posiada biura oraz magazyny w Polsce, Chinach, Hongkongu, USA, na Ukrainie. Przedstawicielstwa pomagają nam koordynować i kontrolować procesy transportowe. Z ich pomocą z łatwością realizujemy różne zamówienia, np. hurtową dostawę ładunków z Chin do Polski.