DOSTAWA Z HONGKONGU DO POLSKI

UTEC-L_картинка_англия

W Hongkongu można znaleźć wiele ciekawych towarów, ponieważ jest to duży centrum światowego handlu z szeroką gamą unikalnych ofert. Ponadto dzięki lojalnemu systemowi gospodarczemu wiele chińskich towarów są dostarczane przez Hongkong, ale niestety lokalni producenci nie zawsze oferują bezpośrednią dostawę do Polski.

Pomoże Ci w tym międzynarodowa firma transportowa UTEC Logistics, która zapewni:
• stworzenie optymalnej trasy;
• kontrole na wszystkich etapach dostawy z Hongkongu na Polski;
• umieszczenie ładunku na naszym magazynie;
• odprawę celną i inne formalności.

Na życzenie klienta również:
• kupujemy i odbieramy towary z wybranego sklepu;
• pomagamy wybrać najlepszego sprzedawcę;
• zamawiamy i kupujemy próbki towarów.

Zamawianie towarów z Hongkongu za pomocą UTEC Logistics jest szybkie i opłacalne. Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą, dlatego zapewniamy klientom wyłącznie usługi najwyższej jakości.

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki dostaw

Dostawa z Hongkongu do Polski

Hongkong to wyjątkowa platforma handlowa, jeden z największych centrów biznesowych w Azji i na całym świecie. Jest słynny z wolnego rynku, wygodnej lokalizacji, minimalnej ingerencji rządu w prowadzenie działalności gospodarczej oraz niskich podatków. Wszystko to sprawia, że Hongkong jest atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorczości. Polski przedsiębiorca również może zamawiać towary z Hongkongu, ale nie wszyscy producenci i sklepy dostarczają bezpośrednio z Hongkongu do Polski. Dodatkowo możesz spotkać się z barierą językową, okolicznościami związanymi z planowaniem i organizacją dostawy. Dlatego warto mieć pośrednika w Hongkongu, który rozwiąże wszystkie problemy związane z zamówieniem towaru.

Jeśli chcesz mieć pewność jakości transportu, zamów fracht z Hongkongu w UTEC Logistics. Międzynarodowa firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje pełen zakres usług związanych z dostawą Hongkong – Polska. Współpraca z nami jest szybka, wygodna i niezawodna.

Co i jak zamówić z Hongkongu?

Dziś wiele towarów pojawiających się w polskich sklepach dociera do nas frachtem z Hongkongu. Warto zwrócić uwagę na następujące grupy towarów:
• technologia cyfrowa;
• elementy komputerowe;
• nowoczesny sprzęt;
• części samochodowe;
• AGD;
• ubrania i buty;
• materiały eksploatacyjne;
• pamiątki, zabawki i akcesoria.

Aby uniknąć problemów związanych z dostawą towarów, skontaktować się z profesjonalistami, którzy znajdą optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Z wielką chęcią pomoże w tym UTEC Logistics, który organizuje dostawy z Hongkongu do Polski.

W jaki sposób jest organizowana dostawa z Hongkongu do Polski?

Przez lata pracy w zakresie dostaw stworzyliśmy działający schemat przyjmowania i realizacji zamówień:

  1. zamawiasz towary w wybranym sklepie internetowym w Hongkongu lub powierzysz to naszym specjalistom, podając informację, które towary i gdzie chcesz kupić;
  2. albo samodzielnie dostarczasz towar pod wskazany przez nas adres magazynu, albo zamawiasz odbiór towarów przez naszych pracowników;
  3. również przeprowadzamy przepakowanie i dostawę towarów pod wskazany adres. Nasi logistycy opracowują najkorzystniejszą i najkrótszą drogę. Transportujemy wybrane zamówienia drogą lotniczą (od 3 dni) i transport morski (od 35 dni);
  4. po przejściu kontroli celnej przewozimy towar do Polski i znajduje się on na naszym magazynie lub na życzenie klienta dostarczamy go pod wskazany adres.

Staramy się tworzyć elastyczne warunki przewozu, aby klient sam mógł wybrać interesującą go sposób dostawy. Wszystkie szczegóły oraz dodatkowe usługi są omawiane z naszymi specjalistami podczas przyjmowanie zamówienia.

Jeśli masz pytania dotyczące transportu ładunków z Hongkongu, skontaktuj się z naszymi specjalistami już teraz! Udzielimy wszystkich szczegółowych informacji na temat dostaw.