Międzynarodowa dostawa przesyłek skonsolidowanych

UTEC-L_картинка_доставка_збірних_вантажів

Potrzebujesz zamówić niewielką partię towarów z innego kraju, ale nie opłaca się wynająć całego kontenera? Jeśli potrzebujesz dostarczyć próbną partię towarów, np. kosmetyków, elektronikę lub innych drobnych towarów, to usługa transportu przesyłek skonsolidowanych jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie! Taka metoda przewozu polega na dostawie przesyłek od kilku nadawców do kilku odbiorców. Towary są konsolidowane w jednym kontenerze i transportowane w ramach jednego dokumentu przewozowego. W takim przypadku klient płaci nie za kontener, a za miejsce. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na kosztach.

UTEC Logistics realizuje międzynarodowy transport przesyłek skonsolidowanych, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologii. Oferujemy naszym klientom wysoki poziom usług oraz korzystne warunki dostawy. Wystarczy wysłać zapytanie lub zadzwonić do nas, a my szybko przetworzymy Twoje zamówienie!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Dostawa przesyłek skonsolidowanych na całym świecie

Nie zawsze ładunek, który należy dostarczyć z innego kraju, posiada duże wymiary. Stwarza to problem dla klienta, który zdecydował się skorzystać z transportu kontenerowego, ale nie chce zamawiać całego kontenera dla niewielkiej partii towarów. W takim przypadku właściwą jest metoda dostawy przesyłek skonsolidowanych lub LCL. Wtedy do kontenera jest ładowane kilka zamówień od różnych klientów.

UTEC Logistics zajmuje się procesami logistycznymi i zarządzaniem transportem, w tym takich jak dostawa przesyłek skonsolidowanych. Oferujemy indywidualne rozwiązania dla każdego klienta w zależności od jego potrzeb i możliwości. Klient musi tylko zostawić prośbę telefonicznie lub na stronie internetowej, a my zajmiemy się resztą!

Korzyści dostawy przesyłek skonsolidowanych

Taka popularna usługa, jak dostawa przesyłek skonsolidowanych ma wiele zalet:

  • klient płaci nie za cały pojemnik, a tylko za miejsce, które zajmuje jego zamówienie;
  • koszt zamówienia ładunku jest zminimalizowany;
  • konsolidacja ma kilku nadawców oraz kilku odbiorców;
  • ładunki LCL są transportowane zgodnie z jednym dokumentem przewozowym, co skraca czas załatwienia formalności.

Dostawa przesyłek skonsolidowanych jest najlepszym wyborem dla klientów, chcących zaoszczędzić koszty oraz czas dostawy.

UTEC Logistics: wysoka jakość usług dostawy przesyłek skonsolidowanych

Planujesz zamówić niewielką ilość towaru? Zwróć uwagę na usługi UTEC Logistics! Oferujemy dostawę ładunków skonsolidowanych z Europy, Chin, USA oraz innych krajów. Jeśli nie chcesz wydawać dodatkowych kosztów, opracujemy najbardziej optymalną trasę!

Nasze usługi:

  • przygotowywanie zestawu dokumentów wymaganych do przewozu towarów, odprawy celnej;
  • staranne monitorowanie stanu ładunku, wysłanie raportu ze zdjęciami i wideo do klienta;
  • opracowanie kalkulacji wszystkich wydatków za dostawę przesyłek skonsolidowanych, negocjacje z dostawcami;
  • konsultacje dotyczące naszych usług;
  • dostawa towaru pod adres wskazany przez klienta.

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić dostawę przesyłek skonsolidowanych z Chin czy z USA, otrzymasz gwarancję wysokiej jakości usług od UTEC Logistics. Jesteśmy nastawieni na rozwój polskiej gospodarki za pomocą długoterminowej współpracy z naszymi klientami. Nasze biura znajdują się w Chinach, Europie, USA, Hongkongu. Ciągle rozwijamy nasze procesy logistyczne, dążymy do osiągnięcia doskonałości w branże logistycznej.