Dostawa towarów z USA

UTEC-L_доставка_з_сша

Stany Zjednoczone to jedna z największych platform handlowych na świecie, gdzie każdy konsument lub przedsiębiorca znajdzie interesujący go towar. Ponadto sklepy w USA słyną z licznych rabatów, dzieki którym można zaoszczędzić do 80%. Pozostaje tylko opracować kwestie dostawy z Ameryki. Aby to zrobić, możesz skontaktować się ze specjalistami z firmy UTEC Logistics. Szybko i sprawnie organizujemy:
• transport lotniczy: operacyjna metoda dostawy, odpowiednia do przewozu małych partii wartościowych towarów;
• transport morski: niedrogi sposób dostawy, idealny na przewóz wielogabarytowych ładunków.
Przyjmujemy zamówienia o dowolnej wielkości. Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą dostawy towarów z USA, zadzwoń lub uzupełni formularz na naszej stronie, a my już zajmiemy się resztą!

+48723535303

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Recenzje klientów


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/utec.com.pl/public_html/wp-content/themes/utec/inc/template-functions.php on line 681

Bezpieczeństwo transportu morskiego

UTEC Logistics dostarcza towary ze Stanów Zjednoczonych do innych krajów już od wielu lat. W Stanach Zjednoczonych możemy kupić popularne towary w niskiej cenie, które będą cieszyć się powodzeniem wśród wielu konsumentów. Np., nowoczesna elektronika, najnowsze kolekcje odzieżowe, sprzęt AGD i wiele innych. Wraz z pojawieniem się dużych sklepów internetowych, takich jak eBay lub Amazon, pojawiła się możliwość zamówić dowolny produkt za pomocą jednego kliknięcia. Pozostaje tylko pytanie, jak dostarczyć towary z USA do Polski.

Międzynarodowa firma UTEC Logistics oferuje usługę dostawy towarów amerykańskich. Dostarczamy ładunki za drogą lotniczą lub morską. Jesteśmy w stanie dostarczyć towary zamówione przez naszego klienta lub na życzenie klienta znaleźć korzystne oferty, aby zamówić towar. Taka usługa dostarczania towarów ze Stanów Zjednoczonych jest szczególnie dogodna, jeśli klient jest ograniczony barierą językową albo nie posiada doświadczenia w realizowaniu zakupów i płatnościach w amerykańskich sklepach internetowych.

Amerykańskie sklepy internatowe pozwalają zaoszczędzić koszty dzięki licznym rabatom, które czasami wzrastają czasami do 80%. Dlatego dostawa towarów z USA jest opłacalna!

Który sklep wybrać do dostawy towarów z USA?

Wśród znanych sklepów internatowych można przede wszystkim wyróżnić kilka liderów:

Amazon

Największy sklep internetowy na świecie z wielkim asortymentem różnych produktów, np. elektronika, odzież, obuwie, artykuły AGD i wiele innych. Liczne rabaty i promocji sprawiają, że ​​Amazon jest ulubionym sklepem wielu ludzi!

6pm

Wielka online platforma, która jest skierowana na sprzedaż odzieży i obuwia w różnych kategoriach cenowych. Dzięki zniżkom możesz niedrogo kupić nie tylko ubrania marek masowych, ale również coś bardziej ekskluzywnego, np. marki Kanye West lub Yoji Yamamoto. Po wybraniu optymalnej metody dostawy towarów ze Stanów Zjednoczonych będziesz mógł uzyskać autentyczną markową odzież po cenie znacznie niższej niż w polskich sklepach.

Toys ‘R’ Us

Ten sklep to prawdziwa legenda wśród sklepów z zabawkami dla dzieci! Zakupy tam pozwolą spełnić marzenia każdego dziecka. Ponadto Toys „R” Us oferuje ogromny wybór literatury dziecięcej, akcesoriów, odzieży i innych towarów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na szeroki wybór produktów i przystępne ceny.

Autogeek

Popularny wśród kierowców sklep internatowy. Jeżeli nie chcesz przepłacać za części do samochodów, akcesoria do pielęgnacji samochodu, to warto zamówić przez ich stronę www.

UTEC Logistics – dostawa towarów ze sklepów internetowych USA

Dziś usługa dostawy towarów z zagranicy staje się coraz bardziej popularna. Dzięki rosnącą liczbie klientów osiągamy nowe poziomy oraz ciągłe poprawiamy jakość naszych usług. Dotyczy to również dostawy towarów z USA do Polski.

Jeśli chcesz zamówić dostawę towaru z USA, oferujemy:
• transport lotniczy (od 3 dni);
• transport morski (od 35 dni).

Po złożeniu zapytania przez klienta nasi pracownicy szybko zaczną opracowywać optymalną trasę, a po dostarczeniu towaru do naszego magazynu w USA zorganizujemy dostawę do Polski. Również przygotujemy niezbędne dokumenty transportowe oraz bierzemy odpowiedzialność za odprawę celną.
Oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych (negocjacje z dostawcą, dostawa próbek produktów) według potrzeb klienta. Współpraca z nami jest szybka, wygodna i opłacalna!
Do uwagi klienta. Nasze biuro oraz magazyn znajdują się w New Jersey, gdzie nie obowiązuję podatek od sprzedaży odzieży, obuwia i niektórych artykułów gospodarstwa domowego. A to znaczy, że pozwoli to zaoszczędzić pieniądze klienta. Ponadto w sąsiednim Delaware nie ma podatku od sprzedaży wszystkich grup towarów, co sprawia, że wysyłka towarów ze sklepu Delaware do magazynu UTEC Logistics w New Jersey jest dość wygodna.