Dostawa towarów

UTEC-L_доставка_товарів

Zakupy towarów od zagranicznych producentów w ostatnich latach stały się niezwykle popularną usługą. Jeśli chcesz zamówić partię towarów, których nie możesz znaleźć w Polsce, to skorzystaj z usług UTEC Logistics! Zapewniamy kompleksowe usługi transportowe na wszystkich jego etapach, gwarantujemy jakość świadczonych usług, wysoki poziom bezpieczeństwa.

UTEC Logistics oferuje:
• spedycję lotniczą;
• spedycja morską;
• spedycja kolejową.

UTEC Logistics to duża międzynarodowa firma, która posiada własne biura w Chinach, Hongkongu, USA, Polsce i na Ukrainie. Dostarczamy przesyłki na całym świecie!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki dostaw

Dostawa towarów z innych krajów

Wraz z pojawieniem się internatowych platform handlowych, zakup i dostawa zakupów z innych krajów stały bardzo popularne. Amazon, AliExpress, eBay, Taobao itp… Ludzie z całego świata zamawiają towary stamtąd. Polscy kontrahenci również lubią kupować prez zagraniczne strony internatowe, ale często nie wiedzą w jaki sposób mogą dotsrczyć towar. Specjaliści z firmy UTEC Logistics zapewniają pomoc w międzynarodowej dostawie ładunków. Jesteśmy w stanie przywiedź niewielką partię lub ładunek ponadgabarytowy – wszystko zależy od potrzeb klienta!

Zamawianie towarów przez strony internatowe pozwala zaoszczędzić czas i koszty. Od wielu lat nasza firma pomaga w rozwoju wielu przedsiębiorstw! Dostarczamy z Europy, USA, a także z krajów azjatyckich. UTEC Logistics zawsze działa na korzyść klienta, dlatego oferuje elastyczne warunki współpracy oraz dodatkowe usługi:

• negocjacje z dostawcą i zakup towarów po najlepszych cenach;
• ekspresowe zamawianie próbek;
• kontrola stanu towaru.

Dlaczego warto skorzystać z usług UTEC Logistics?

Czas dostawy oraz koszt transportu są uzależnione od wybranej trasy. Dlatego w UTEC Logistics doświadczeni specjaliści przy opracowaniu trasy, biorą pod uwagę wszystkie okoliczności i ryzyko, dzięki czemu zarówno klient, jak i przewoźnik oszczędzają pieniądze. Taka międzynarodowa szybka dostawa towarów jest odpowiednia dla tych klientów, którzy cenią swój czas. Również oferujemy dostawę express. W ciągu kilku dni Twoje towary zostaną dostarczone dom Polski.

Niezależnie od tego, czy planujesz dostawę partii próbnej, czy pełny kontener towaru, zaoferujemy kompleksowy zestaw usług dodatkowych. Międzynarodowa dostawa ładunków od UTEC Logistics obejmuje:

• bierzemy pod uwagę wszystkie życzenia i możliwości klienta;
• opracowanie optymalnej trasy;
• kontrola nad dostawą towarów na wszystkich jej etapach;
• przygotowanie niezbędnych dokumentów zgodnie z prawem międzynarodowym;
• przejście kontroli celnej;
• dostawa ładunku do naszego magazynu w Polsce.

Dostawy międzynarodowe UTEC Logistics

Przedstawicielstwa naszwej firmy znajdują się na całym świecie: w USA, Chinach, Hongkongu, Europie. Na przykład, jeśli chcesz zamówić dostawę z Chin, to towary będą w czekały na transport na jednym z naszych magazynów na terenie Chin, dzięki temu możemy gwarantować staranną kontrolę dostawy każdego ładunku.

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub zadzwoń telefonicznie. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące transportu międzynarodowego!