Dostawa z Indii

UTEC-L_картинка_индия

India cały czas zwiększa produkcję towarów, eksportując je na cały świat. Z tego powodu dostawy z Indii do Polski stają się coraz bardziej popularne. Większość konsumentów lubią indyjskie towary ze względu na szeroki asortyment i niskie ceny.

Warto podkreślić, że rentowny biznes można zbudować za pomocą stabilnych dostaw towarów z Indii. Jeżeli masz taki pomysł, to z chęcią pomożemy jego zrealizować! Dlatego wykorzystamy transport lotniczy — najszybszy i najbezpieczniejszy sposób przewozu przesyłek. Nasi wykwalifikowani logistycy zaproponują krótką i opłacalną trasę przewozu ładunków, oszczędzając koszty klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to zadzwoń lub wyślij zapytanie przez formularz na naszej stronie internatowej. Czas na rozpoczęcie współpracy z nami!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki dostaw

Dostawa z Indii przez UTEC Logistics

W Indię aktywnie rozwija się gospodarka oraz przemysł, a producenci i dostawcy z tego kraju zwiększają swoją procent swojej obecności na rynku globalnym. Również warto podkreślić, że w Indię jest duży asortyment unikalnych i niedrogich towarów. Ich popularność w Polsce nabiera tempa, ale dostawa towarów z Indii jest wielką perspektywą dla handlu.UTEC Logistics oferuje pomoc w organizacji przewozu ładunków z Indii. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się dostawą ładunków na całym świecie. Łączymy wysoką jakość usług z rozsądnymi cenami oraz z krótkimi terminami dostaw. Ponadto zawsze znajdujemy indywidualne podejście do klienta, biorąc pod uwagę jego możliwości. Dlatego, jeśli planujesz zorganizować dostawę z Indii do Polski, to skontaktuj się z nami! Zaoferujemy wygodną i opłacalną trasę oraz kompleksowy pakiet usług! Współpraca z nami jest szybka i łatwa!

Popularne towary z Indii

Indyjskie przyprawy i herbata to nie jedyne popularne towary eksportowane z tego kraju. Wśród indyjskich towarów aktywnie sprzedawanych za granicą również są:

  • ubrania i buty;
  • materiały tekstylne;
  • biżuteria i akcesoria;
  • samochody i części samochodowe.

Indyjskie sklepy internetowe wyróżniają się niskimi cenami oraz egzotycznym asortymentem towarów.

Przy zorganizowaniu stabilnej dostawy z Indii do Polski możesz zbudować rentowny biznes, ponieważ ta nisza nie jest jeszcze zajęta przez dużą liczbę konkurentów.

Jak UTEC Logistics dostarcza przesyłki z Indii do Polski?

Świadczenie całej gamy usług związanych z dostawą oraz magazynowaniem ładunków, a także skupienie się na życzeniach naszych klientów — to są główne priorytety międzynarodowej firmy UTEC Logistics.
Zwracając się do nas, klient może być pewien wysokiej jakości naszych usług oraz indywidualnego podejścia.

UTEC Logistics oferuje różne usługi:

• opracowanie optymalnej trasy, która pozwoli zaoszczędzić czas i koszty dla klienta;
• dokładne i przejrzyste obliczenie taryfy za transport;
• sprawdzanie stanu ładunku;
• współpraca z organami celnymi i pomoc w przygotowaniu dokumentów przy dostawie z Indii;
• konsultacje dotyczące naszych usług i statusu Twojego zamówienia;
• usługi magazynowania.

Lista dodatkowych usług:

• organizacja dostawy ładunków drobnicowych z Indii;
• przepakowanie, etykietowanie ładunku;
• Dostawa z Indii do Polski pod adres wskazany przez klienta.

Transport lotniczy z Indii z UTEC Logistics

Międzynarodowa firma logistyczna UTEC Logistics organizuje dostawę ładunków za pomocą transportu lotniczego z Indii. Jest to najszybszy sposób dostawy ładunku, gdyż klient nie musi czekać miesiąc, aby uzyskać zamówiony towar. Ponadto transport lotniczy z Indii jest godny uwagi ze względu na swoje bezpieczeństwo i minimalne ryzyko uszkodzenia ładunku, co jest ważne przy transporcie nowoczesnego sprzętu lub elektroniki.

Czas dostawy ładunku z Indii samolotem wynosi od 3 dni.

Jeśli chcesz zorganizować dostawę z Indii to skontaktuj się z UTEC Logistics!