Międzynarodowe dostawy przesyłek przez UTEC Logistics

Zamierzasz zamówić dostawę międzynarodową? Sprawdź cenę usług firmy logistycznej UTEC Logistics za pomocą kilku kliknięć myszką.

Aby obliczyć koszt dostawy, prosimy o wysłane zapytania przez formularz na naszej stronie internatowej: zostaw swoje dane, podaj lokalizację odprawy i dostawę, wagę ładunku oraz inne dodatkowe szczegóły.

 

UTEC Logistics obliczy całkowity koszt dostawy według kilku parametrów:

• w większości przypadków cena transportu jest obliczana wagowo;
• jeżeli stosunek masy do objętości wynosi odpowiednio więcej niż 1: 5, wówczas cenę oblicza się na podstawie objętości ładunku;
• jeżeli ładunek zajmuje kilka miejsc, wówczas opłata jest naliczana za największą całkowitą wagę lub największą całkowitą objętość przesyłki.

 

Aby poprawnie obliczyć koszty wysyłki, UTEC Logistics bierze pod uwagę wszystkie ważne czynniki: parametry ładunku, odległość trasy itp. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki dostaw

Ceny międzynarodowych usług transportowych UTEC Logistics

Koszt transportu towarów zależy od wielu okoliczności: od parametrów dostarczanych ładunków po popularność trasy. Dlatego w celu obliczenia kosztów transportu towarów transportem kolejowym, lotniczym lub morskim należy wziąć pod uwagę wszystkie czynniki związane z organizacją i realizacją przewozu.

Firma logistyczna UTEC Logistics podchodzi indywidualnie do każdego obliczenia kosztu zamówienia, dzięki czemu klient może być pewny jakości świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy w organizowaniu transportu na całym świecie gwarantuje kompleksowe podejście i dokładność na każdym etapie pracy z zamówieniem.

W celu ustalenia kosztu dostawy ładunku z Chin, USA lub Europy, wystarczy zostawić swoje dane na naszej stronie internetowej wraz z wytycznymi: dane kontaktowe (telefon lub adres e-mail), wagę ładunku, lokalizacja odprawy oraz lokalizacja dostawy. Twoje dane zostaną przetworzone i wkrótce się dowiesz o cenie dostawy z Chin, USA lub innego kraju.

Jak obliczyć koszt dostawy?

Kilka czynników wpływających na koszt frachtu:
• rodzaj transportu (na przykład koszt morskiego transportu jest znacznie niższy niż dostawa samolotem);
• czas trwania trasy i kraje, przez które przebiega;
• parametry ładunku;
• koszt miejsca w kontenerze (cena pełnego lub cena konsolidacji).

Cena dostawy z UTEC Logistics jest obliczana zgodnie z następującymi zasadami:

• koszt większości zamówień zależy od wagi w kilogramach;
• jeśli stosunek masy do objętości przesyłki przekracza odpowiednio 1:5, cena jest obliczana w zależności od objętości w centymetrach (wysokość + długość + szerokość opakowania = V, objętość wynosi V / 5000).
• jeśli ładunek zajmuje kilka miejsc, do obliczeń wykorzystuje się jego największą masę całkowitą lub objętość.

Jesteś zainteresowany usługami UTEC Logistics? A może chcesz dowiedzieć się o cenie za kg dla dostawy z Chin do Polski? Skontaktuj się z nami!