Międzynarodowa spedycja kontenerowa transportem morskim

UTEC-L_картинка_морская_доставка

Aby zaoszczędzić pieniądze na przewozie towarów, warto zwrócić uwagę na dostawę za pomocą transportu morskiego,  który zajmuje pierwsze miejsce w logistyce międzynarodowej ze względu na niskie koszty oraz pojemność statków. Jeśli szukasz niedrogiego sposobu dostarczania małych lub dużych ładunków, najlepszym rozwiązaniem byłby transport morski z UTEC Logistics. Oferujemy elastyczne stawki, dogodne warunki oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasza firma od wielu lat działa w obszarze usług logistycznych i organizacji transportu międzynarodowego. Dla UTEC Logistics głównym priorytetem jest świadczenie usług wysokiej jakości. Jesteśmy pewni, że nasz fracht morski pomoże ustalić stały import towarów, aby pozytywnie wpłynąć na rozwój Twojego biznesu!

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Organizacja spedycji morskiej od jednej z wiodących firm logistycznych

Dostawa ładunków za pomocą transportu morskiego pozwala przewozić ogromne ilości szerokiej gamy towarów na duże odległości. Jest to niezawodna oraz popularna metoda transportu, przede wszystkim ze względu na niski koszt oraz optymalne trasy morskich. UTEC Logistics świadczy usługi międzynarodowej spedycji morskiej. Od wielu lat organizujemy dostawy dużych i małych przesyłek. Współpracujemy z dużymi firmami w zakresie spedycji, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wypracowane procesy logistyczne, które ciągłe doskonalimy. Korzystając z optymalnych tras wysyłki, oszczędzamy koszty i czas, wspieramy rozwój Twojego biznesu. UTEC Logistics wybiera najlepsze opcje dostawy dla indywidualnie dla każdego klienta.

Dlaczego warto skorzystać z transportu morskiego?

Podczas swojej długiej obecności na rynku logistyki międzynarodowej transport morski nadal wykazuje swoją skuteczność i stale się rozwija. Spedycja morska jest niezawodnym, bezpiecznym i niedrogim sposobem transportu towarów o dowolnej objętości.

Główne zalety transportu morskiego:
• niskie taryfy: ze względu na wysoką pojemność oraz stosunkowo niskie koszty energii przewóz ładunków na statkach jest tańszy w porównaniu do innych opcji;
• ogromna pojemność: dużą liczbę kontenerów można załadować na statki transportowe, a również istnieje możliwość przewozić towary o dużych wymiarach, klient nie musi „dzielić” ładunku.
• niezawodność i bezpieczeństwo: pojemniki są umieszczane w taki sposób, aby zminimalizować uszkodzenie ich zawartości, dlatego czasami towary niebezpieczne są dostarczane wyłącznie transportem morskim.

Niestety morski transport ma jedną wadę – czas dostawy, która trwa średnio 35-42 dni.

Ogólnie rzecz biorąc, dostawa towarów spedycją morską jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy zgadzają się czekać i płacić minimalną kwotę za transport niezbędnego ładunku.

Korzyści spedycji morskiej od UTEC Logistics

Od wielu lat nasza firma zajmuje się optymizacją tras oraz dostarczaniem ładunków. Ciągłe doskonalenie procesów logistycznych pozwala nam skrócić czas dostawy. UTEC Logistics zapewnia wysyłkę z Chin i USA, gdzie czas dostawy wynosi od 35 dni. Do transportu towarów drogą morską używamy kontenerów o wymiarach 20ft oraz 40ft.

Klient może przewozić zarównie ładunki o różnych wymiarach, w tym celu oferowane są dwie opcje ich organizacji: pełny załadunek kontenera obejmuje tylko jednego nadawcę oraz jednego odbiorcę, klient sam zarządza napełnianiem kontenera.

Klienci z małymi przesyłkami mogą skorzystać z ładunków skonsolidowanych (mniej niż ładunek kontenerowy), których koszt jest znacznie niższy. Zazwyczaj jest to partia przesyłek od kilku nadawców do kilku odbiorców, która jest umieszczana w jednym kontenerze. Oszczędza to pieniądze tym, którym nie opłaca się kupować całego kontenera do wysyłki.

UTEC Logistics oferuje usługi spedycji morskiej o wysokiej jakości. Dla każdego klienta wybieramy indywidualne podejście rozwiązania jego problemów oraz zapewniamy najwygodniejsze warunki przy niskich taryfach. Dzięki transportowi morskiemu możesz zorganizować dostawę towarów, które pomogą znacznie rozwinąć Twój biznes!