Transport multimodalny

UTEC-L_мультимодальні_перевезення

UTEC Logistics zapewnia szeroki zakres usług, w tym multimodalne dostawy ładunków. Jest to specjalny rodzaj dostawy, który obejmuje zintegrowany transport przesyłek kilkoma rodzajami transportu. Transport multimodalny jest złożonym procesem, który wymaga współpracy z innymi przewoźnikami oraz wysokiego profesjonalizmu w opracowywaniu trasy. Wykwalifikowany zespół UTEC Logistics od wielu lat pracuje w zakresie dostarczania ładunków multimodalnych, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Zalety transportu multimodalnego od naszej firmy:

  • szybki proces dostawy;
  • indywidualny wybór optymalnej kombinacji środków transportu.

Jeśli nie można zorganizować standardowych warunków dostaw, to transport multimodalny rozwiąże problem! Dostawa multimodalna od UTEC Logistics jest opłacalna, bezpieczna i szybka.

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki dostaw

Organizacja transportu multimodalnego

Obsługa i organizacja transportu multimodalnego jest niezwykle złożonym procesem. Dlatego wymaga skrupulatnego podejścia przy opracowaniu optymalnej trasy, ponieważ dostawa multimodalna obejmuje przewóz kilkoma rodzajami transportu w ramach jednego dokumentu.

UTEC Logistics zapewnia wysokiej jakości multimodalne usługi dla dostawy kontenerowej. Nasz wykwalifikowany zespół szybko przetworzy zamówienie oraz zaoferuje racjonalne rozwiązanie dostawy multimodalnej. UTEC Logistics realizuje przewóz na całym świecie, dzięki czemu może zaoferować klientowi wiele kombinacji dostawy.

UTEC Logistics indywidualnie podchodzi do każdego zamówienia, dzięki czemu klient może mieć pewność, że dostawa zostanie zrealizowana w optymalny sposób!

Korzyści dostaw multimodalnych

Wieloletnia praca w zakresie dostaw ładunków przyniosła nam cenne doświadczenie we współpracy z dużymi międzynarodowymi firmami transportowymi, w szczególności w zakresie wysyłania zamówień za pomocą kilku rodzajów transportu. Transport multimodalny to metoda kombinowanej dostawy kombinowanej. Warto podkreślić, że dostawa multimodalna jest rozwiązaniem uniwersalnym, w przypadku gdy towarów nie można dostarczyć za pomocą jednego rodzaju transportu.

Biorąc pod uwagę, że dostawa jest wykonywana według jednego dokumentu przewozowego oraz jest za nią odpowiedzialny jeden przewoźnik, to dostawa jest szybsza niż w przypadku dostawy z pomocą kilku przewoźników.

Od wielu lat UTEC Logistics świadczy usługi w zakresie międzynarodowego transportu multimodalnego, dlatego nasza firma gwarantuje wysoką jakość usług!