Spedycja morska z USA

UTEC-L_картинка_доставка_морем_з_сша

Jeśli chcesz zamówić towary ze Stanów Zjednoczonych, ale masz ograniczony budżet, to koniecznie skorzystaj z usług od UTEC Logistics! Jesteśmy profesjonalistami w zakresie usług logistycznych, a wśród naszych klientów cieszymy się opinią firmy rzetelnej i terminowej.

Koszt transportu morskiego jest bardzo niski, dlatego, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, to UTEC Logistics pomoże szybko i kompleksowo zorganizować dostawę morską: wyznaczy optymalną trasę, pomoże w załatwieniu formalności, sprawdzi towary i dostarczy je do magazynów klienta.

+48723535303

Nasi klienci

прпра

Główne kierunki międzynarodowe

Recenzje klientów


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/utec.com.pl/public_html/wp-content/themes/utec/inc/template-functions.php on line 681

Bezpieczeństwo transportu morskiego

Ogromny statek pozwala przetransportować dużą ilość ładunku przy minimalnym zużyciu energii. Obecnie dana wysyłka jest bardzo popularnym sposobem transportu towarów ze Stanów Zjednoczonych. Ze względu na ogromne ilości przemysłu i różnorodność towarów, Stany Zjednoczone pozwalają nam sprowadzać popularne i unikalne towary z USA do Polski drogą morską.

UTEC Logistics organizuje dostawę przesyłek z wielu krajów na całym świecie. W szczególności od wielu lat zajmujemy się wysyłką drogą morską, proponujemy optymalne rozwiązania logistyczne, które pozwalają nam skutecznie dostarczać małe i duże przesyłki. Wspieramy rozwój biznesu klienta, ponieważ dla nas ważne jest, aby nasi klienci rozwijali się i kontynuowali współprace z nami. Przez wiele lat pracy zdobyliśmy reputację niezawodnego przewoźnika!

Dlaczego warto skorzystać z transportu morskiego z USA?

Fracht morski często jest wybierany wśród klientów ze względu na bardzo dużą pojemność i niskie zużycie paliwa.
Transport morski ma wiele zalet:

 • najniższy koszt transportu wśród popularnych metod transportu;
 • wysoki poziom bezpieczeństwa transportowanych kontenerów;
 • brak przeszkód na trasie morskiej;
 • pojemność statków transportowych.

Jedyną wadą tej metody dostawy jest czas oczekiwania. Jeżeli jesteś w stanie wcześniej planować swoje wysyłki i chcesz zaoszczędzić pieniądze, to skorzystaj z naszych usługi!

Organizacja transportu logistycznego przez UTEC Logistics

Wysoki poziom organizacji dostawy towarów obejmuje wielu procesów: od zakupu towarów w atrakcyjnej cenie po dostawy towarów bezpośrednio do klienta. Dbamy o szybkość dostawy drogą morską ze Stanów Zjednoczonych oraz zapewnienie niskich taryf dla klienta, a także bezpieczeństwo łańcuchu dostaw.

Co jesteśmy w stanie zaoferować?

 • szybka analiza otrzymanego zapytania oraz opracowanie optymalnej trasy dostawy z USA, co pozwala zaoszczędzić pieniądze klientowi;
 • pomagamy w załatwieniu formalności zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi standardami;
 • oferujemy atrakcyjne ceny transportu morskiego oraz elastyczne warunki współpracy z kompleksową obsługą;
 • przeprowadzamy szczegółową kontrolę ładunku pod kątem uszkodzeń przed wysyłką ze Stanów Zjednoczonych;
 • oferujemy dostawę ładunku do magazynu klienta.

Czas dostawy frachtu morskiego z USA

Do wyboru klienta oferujemy dwa rodzaje frachtu morskiego:

 • Pełny załadunek lub FCL, gdy cały kontener jest do dyspozycji klienta, czyli „jeden nadawca – jeden odbiorca”. Klient zarządza powierzchnią kontenera według własnego uznania;
 • Skonsolidowany załadunek lub LCL, który obejmuje dostawę kilku towarów uwzględnionych na jednym dokumencie przewozowym od różnych nadawców do różnych odbiorców.

Po zamówieniu usługi wysyłki z USA od UTEC Logistics możesz być pewien jakości świadczonych usług. Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą z naszymi klientami.